avast! Antivirus

Antivirové řešení Avast

Společnost ALWIL Trade, spol. s r.o. je autorizovaným distributorem antivirového řešení Avast pro Českou republiku a Slovenskou republiku.

Antivirové produkty Avast nabízí komplexní řešení od ochrany mobilních zařízení, stanic, serverů až po domácí a podnikové sítě.

Pro všechny zákazníky, kteří si zakoupili placenou verzi Avast antivirus řešení provozujeme i 24-hodinovou podporu:

  • Možnost opětovného zaslání Vašeho licenčního čísla prostřednictvím webového rozhraní.
    Váš licenční soubor je platný po celou dobu, na kterou jste licenci zakoupili. V případě, že nemáte licenční soubor k dispozici, ale licenční období ještě neskončilo, můžete si kdykoli nechat licenční soubor opětovně zaslat. Je třeba uvést e-mailovou adresu uvedenou při nákupu licence.
  • On-line chat.
    Jsou-li pracovníci podpory on-line, zeptejte se, co vás zajímá, nebo nám zanechte vzkaz. Budeme se mu věnovat, jak nejdříve to bude možné.
  • Vzdálená asistence
    Vzdáleně se připojíme na Váš počítač a pomůžeme s nastavením. Stačí si stáhnout malý program, pomocí kterého se  na Váš počítač připojí kvalifikovaný technik a provede vše co je třeba. Vše máte pod kontrolou, připojení můžete kdykoli ukončit. Pro využití této služby nás nejdříve kontaktujte telefonicky +420 274 005 333.
  • V ostatních případech nás kontaktujte telefonicky, emailem nebo prostřednictvím webového formuláře.

Technická podpora je poskytována zákazníkům, kteří produkty Avast zakoupili prostřednictvím společnosti ALWIL Trade, spol. s r.o. nebo sítě autorizovaných prodejců v ČR a na Slovensku.  

Pokud jste koupili produkt Avast prostřednictvím e-shopu společnosti Avast Software (www.avast.cz), je třeba se obrátit přímo na
podporu Avast Software.  

Technická podpora není poskytována uživatelům Avast Free Antivirus (zdarma).  Zkuste Avast Fórum.