Kaspersky

Kaspersky© Anti-virus

První obranná linie vašeho počítače proti malwarovým a virovým hrozbám. Základní ochrana vašeho počítače.

Díky aplikaci Kaspersky Anti-Virus 2016 budete těžit ze světově proslulého výzkumu analytiků společnosti Kaspersky Lab ve střediscích pro detekci hrozeb po celém světě, která se snaží identifikovat a zastavovat nové i dlouhodobé hrozby.


Vyzkoušejte zdarma

Stáhněte si plně funkční bezplatnou zkušební verzi aplikace Kaspersky Anti-Virus 2016 na stránce: www.kaspersky.com/cz/trials.

Objednat Kaspersky© Anti-virus

http://eshop.alwil.com/zbozi?zb=Kaspersky+Anti-Virus+CZ


zamek

Prolomení zámku Crypto Lock

Kryptomalwarové útoky umožňují online zločincům požadovat za vaše data výkupné, protože dokážou zablokovat váš systém, dokud nezaplatíte. Technologie Anti-Blocker a System Watcher vám pomohou systém obnovit do stavu před nakažením a získat přístup k nenakaženým záložním souborům po útoku.

štít

Odolejte návnadám phishingových útoků

Technologie Anti-Phishing vás chrání před těmi nejrafinovanějšími internetovými zločinci. Využívá pokročilé nástroje pro analýzy adres URL v reálném čase založené na cloudu a blokuje nebezpečné nebo falešné webové stránky.
Kyberzločinci vytváří, používají a velmi rychle ničí nebezpečné adresy URL a phishingové pasti, aby zahladili stopy. Nejnovější nástroje pro detekci pochybných webů jsou tak naprosto nezbytné!

správa

Jednodušší správa zabezpečení

Webový portál My Kaspersky představuje komplexní přístupový bod k nástrojům pro správu digitální bezpečnosti. Z webového prohlížeče můžete kontrolovat stav zabezpečení svých chráněných zařízení, aktivovat nebo měnit bezpečnostní funkce a nastavení počítače PC i Mac, provádět správu svých licencí a přistupovat ke zvláštním nabídkám, technické podpoře a bezplatným bezpečnostním produktům společnosti Kaspersky Lab.

ukazatel

Buďte vždy o krok napřed

Kaspersky Anti-Virus 2016 nabízí bezplatné automatické aktualizace a nové verze softwaru, takže budete mít nejnovější ochranu, jakmile bude dostupná. Během licenčního období získáte následující výhody:

  • Aktualizace na nejnovější verzi softwaru
  • Nové funkce, možnosti použití a správy výkonu
  • Automatické aktualizace virové databáze.