Kaspersky

Kaspersky© Endpoint Security for Business

Aplikace Kaspersky Security for Business nabízí širokou škálu nástrojů a technologií, které vám dávají možnost prohlížet, ovládat a chránit všechny vaše systémy – fyzické, mobilní i virtuální.


Vyzkoušejte zdarma

Zažádejte si o plně funkční bezplatnou zkušební verzi aplikace Kaspersky© Endpoint Security for Business.


Kaspersky Endpoint Security for Business je jednotná integrovaná bezpečnostní platforma. Začíná od nejlepší ochrany proti malwaru na světě – a její progresivní řešení umožňuje zahrnout prvky jako robustní aplikace, nástroje pro ovládání zařízení a webu, šifrování dat, zabezpečení mobilních zařízení a správy systémů a dočasných oprav. Vše se spravuje z jediné ústřední konzole – Kaspersky Security Center.

verze kaspersky security for business


KASPERSKY SECURITY CENTER

Jedna komplexní konzole pro správu

V centru tohoto jednotného přístupu je Kaspersky Security Center – intuitivní a plně škálovatelná konzole pro správu, která minimalizuje celkové náklady vlastnictví libovolného bezpečnostního řešení Kaspersky Lab.

Tato jednoduchá a spojitá správa zabezpečení pro stolní počítače, přenosná a mobilní zařízení i virtuální koncové body a servery prostřednictvím jediného rozhraní obsahuje:

 • Kombinované zavádění zásad,
 • Samostatnou webovou konzoli,
 • Hlášení plánovaná a na vyžádání.

KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS – CORE

Víceúrovňový model zabezpečení s nejpropracovanější ochranou proti malwaru

VÝKONNÉ SKENOVÁNÍ KONCOVÉHO BODU NA PŘÍTOMNOST MALWARU
 • Působí na několika úrovních operačního systému, kde malware eliminuje pomocí heuristických technologií na bázi signatur a cloudu.
KASPERSKY SECURITY NETWORK: OCHRANA NA BÁZI CLOUDU
 • Informace z celosvětové sítě Kaspersky Security Network v reálném čase znamená, že je možné identifikovat a eliminovat nové a neznámé hrozby ve chvíli, kdy vzniknou.
SYSTÉM PREVENCE VNIKNUTÍ NA BÁZI HOSTITELE (HIPS) S OSOBNÍ BRÁNOU FIREWALL
 • Předdefinovaná pravidla pro stovky nejběžnějších aplikací zkracují dobu trávenou při konfiguraci firewallu.
OBJEDNAT KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS – CORE

http://eshop.alwil.com/zbozi?zb=KASPERSKY+ENDPOINT+SECURITY+FOR+BUSINESS+%E2%80%93+CORE


KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS – SELECT

Obsahuje ochranu souborového serveru, ovládání koncových bodů a zabezpečení a správu mobilních zařízení

Nástroje pro správu mobilních zařízení a detailní ovládání koncových bodů ve spojení s ochranou proti malwaru poskytují několik úrovní zabezpečení a chrání vaše data dokonce i na mobilních zařízeních patřících zaměstnancům. Ochrana souborového serveru zajišťuje, že se infekce prostřednictvím uložených dat nemůže rozšířit na zabezpečené koncové body.

SPRÁVA KONCOVÉHO BODU
 • Správa aplikací – s „dynamickými seznamy povolených položek“, využívajícími důvěryhodnost souborů v reálném čase pomocí sítě Kaspersky Security Network, umožňuje správcům IT povolit, blokovat či regulovat aplikace včetně využití scénáře „implicitního zákazu“. Správa oprávnění aplikací sleduje a omezuje aplikace provádějící podezřelé úkony.
 • Správa přístupu na web - na základě předem nastavených nebo vlastních databází nevhodných adres je možné vytvořit zásady procházení a sledovat uživatele na firemní síti a při roamingu.
 • Správa zařízení – umožňuje správcům nastavovat, plánovat a vynucovat datové zásady ovládající připojení vyměnitelných úložných zařízení a jiných periferních zařízení k libovolnému typu sběrnice.
ZABEZPEČENÍ MOBILNÍCH ZAŘÍZENÍ
 • Ochrana mobilních zařízení proti malwaru – kombinace aktivních technologií na bázi signatury a cloudu zajišťuje výkonnou ochranu mobilních zařízení v reálném čase. Bezpečný prohlížeč a ochrana proti nevyžádané poště zvyšují zabezpečení.
 • Správa mobilních zařízení (MDM) – aplikace Kaspersky Security for Mobile podporuje funkce poskytované službami Microsoft Exchange Active Sync, Apple MDM a Samsung SAFE.
 • Vzdálená ochrana proti krádeži – sledování karty SIM, vzdálené uzamčení, úplné nebo selektivní, vymazání a vyhledání, to vše zabraňuje neoprávněnému přístupu k firemním datům v případě ztráty či krádeže mobilního zařízení.
 • Ovládání mobilních zařízení – správci mohou spravovat a omezovat využití aplikací, a takto zakázat použití nežádoucího nebo šedého softwaru. Kromě blokování škodlivých adres mohou ovládat přístup na weby nesplňující firemní zásady.
 • Kontejnerizace aplikací pro systém BYOD – firemní data a aplikace je možné izolovat od osobních souborů na zařízení zaměstnance umístěním firemních aplikací do speciálních kontejnerů, které je možné zašifrovat a mazat odděleně od uživatelových osobních dat.
ZABEZPEČENÍ SOUBOROVÉHO SERVERU
 • Ochrana souborového serveru spravovaná společně se zabezpečením koncového bodu prostřednictvím konzole Kaspersky Security Center zajišťuje, aby se malware nemohl šířit na zabezpečené koncové body prostřednictvím uložených nakažených dat.

Kaspersky Endpoint Security — Select obsahuje také všechny součásti úrovně Core.

OBJEDNAT KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS – SELECT

http://eshop.alwil.com/zbozi?zb=KASPERSKY+ENDPOINT+SECURITY+FOR+BUSINESS+%E2%80%93+SELECT+


KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS – ADVANCED

Včetně šifrování a správy systémů

Aplikace Kaspersky Endpoint Security for Business — Advanced podporuje výkonnost a soulad při správě IT. Upřednostňované dočasné opravy, správa bitových kopií OS a vzdálené řešení problémů usnadňují každodenní správu. Infrastruktura, návštěvníci a inventáře přitom zůstávající pod pevnou kontrolou IT. Další úroveň zabezpečení přidává komplexní a transparentní šifrování a všechny součásti jsou spravovány prostřednictvím jediné uspořádané konzole – Kaspersky Security Center.

SPRÁVA SYSTÉMŮ
 • Správa zranitelných míst a dočasných oprav – automatizovaná detekce a upřednostnění zranitelných míst OS a aplikací, ve spojení s automatizovanou distribucí dočasných oprav a aktualizací.
 • Zavedení operačního systému – snadné vytvoření, ukládání a zavádění bitových kopií OS z centrálního umístění spolu s migrací OS.
 • Vzdálená distribuce softwaru a řešení problémů – vzdálené zavádění a aktualizace z jediné konzole, automatizované pro více než 100 aplikací, může probíhat na vyžádání nebo podle plánu v klidnějších obdobích. Je plně podporováno vzdálené řešení problémů šetřící čas a v pobočkových kancelářích může přijímat aktualizace pro místní instalace s použitím technologie Multicast jediný „agent“.
 • Řízení přístupu k síti (NAC) – automaticky rozpoznává a kontroluje nová zařízení na síti a porovnává je s inventáři a bezpečnostními zásady IT, přičemž zabraňuje v přístupu podezřelým zařízením a přesměrovává zařízení zákazníků na přihlašovací portál.
 • Inventáře hardwaru a softwaru – kompletní přehled a ovládání (včetně blokování) veškerého softwaru zaváděného přes síť, společně s automatickou identifikací, registrací a sledováním veškerého hardwaru včetně vyměnitelných zařízení.
ŠIFROVÁNÍ
 • Komplexní ochrana souboru/složky a celého disku – vyberte si mezi ochranou celého disku nebo na úrovni souboru, která je pro uživatele transparentní, a za kterou stojí 256bitové šifrování Advanced Encryption Standard (AES). Takto se zajistí bezpečnost důležitých obchodních informací v případě krádeže či náhodné ztráty zařízení. Obsahuje podporu šifrování pro vyměnitelná zařízení.
 • Bezpečné sdílení dat – umožňuje uživatelům snadno sdílet šifrované a samorozbalovací balíčky a zajišťuje ochranu dat při sdílení prostřednictvím vyměnitelných zařízení, e-mailu, sítě či webu.

Aplikace Kaspersky Endpoint Security for Business – Advanced také obsahuje všechny součásti úrovní Select a Core.

OBJEDNAT KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS – ADVANCED

http://eshop.alwil.com/zbozi?zb=KASPERSKY+ENDPOINT+SECURITY+FOR+BUSINESS+%E2%80%93+ADVANCED


KASPERSKY TOTAL SECURITY FOR BUSINESS

Včetně zabezpečení periférií pro servery a brány

Aplikace Kaspersky Total Security for Business zajišťuje nejúplnější platformu ochrany a správy v tomto odvětví. Aplikace Total Security for Business zabezpečuje všechny vrstvy vaší sítě a obsahuje mocné konfigurační nástroje zajišťující, aby uživatelé byli produktivní a neobtěžovali je žádné malwarové hrozby, bez ohledu na zařízení či umístění.

ZABEZPEČENÍ POŠTY
 • Účinně zabraňuje hrozbám na bázi e-mailu, phishingovým útokům a nevyžádané poště pomocí aktualizací v reálném čase na bázi cloudu, které nabízejí mimořádnou míru zachycení spamu a minimum falešně pozitivních výsledků. Součástí je i ochrana proti malwaru pro systém IBM Domino.
ZABEZPEČENÍ INTERNETOVÉ BRÁNY
 • Zajišťuje zabezpečený přístup k internetu v celé organizaci automatickým odstraněním škodlivých a potenciálně nebezpečných programů v datových přenosech HTTP(S) / FTP / SMTP a POP3.
ZABEZPEČENÍ SPOLUPRÁCE
 • Chrání servery a farmy SharePoint® proti všem formám malwaru, zatímco možnosti filtrování obsahu a souborů pomáhají bránit ukládání nevhodného obsahu.

Aplikace Kaspersky Total Security for Business také obsahuje všechny součásti úrovní Advanced, Select a Core.

OBJEDNAT KASPERSKY TOTAL SECURITY FOR BUSINESS

http://eshop.alwil.com/zbozi?zb=KASPERSKY+TOTAL+SECURITY+FOR+BUSINESS


KASPERSKY - Cílená řešení

Kromě uvedených programových balíků nabízí společnost Kaspersky Lab úzce specializovaná cílená řešení

V případě zájmu o tato řešení nás kontaktujte. Rádi Vám poskytneme další informace.

kaspersky reseni

KTERÉ ŘEŠENÍ JE PRO VÁS TO PRAVÉ?

kaspersky srovnavaci tabulka