• VAŠE FIRMA: SLOŽITÝ PROVOZ, SNADNÁ OCHRANA

  Kaspersky Small Office Security - Komplexní ochrana IT pro vaši firmu

  Firmy všech velikostí se každý den stávají cílem počítačových zločinců, kterým se často podaří zastavit jejich provoz a způsobit finanční škodu.
  Díky aplikaci Kaspersky Small Office Security nemusíte být odborník na oblast IT, abyste svoji firmu dokázali ochránit.

  Více
 • avast! ENDPOINT PROTECTION SUITE PLUS

  Certifikovaný a neuvěřitelně rychlý antivirus pro vaši firmu. Síťové řešení s maximální ochranou

  avast! Endpoint Protection Suite PLUS vám dá plnou kontrolu nad vaší firemní sítí s maximálním zabezpečením koncových počítačů i serverů.Navíc obsahuje firewall a ochranu souborových i emailových serverů.

  Více
 • HP CAREPACK

  ZVYŠTE VÝKONNOST, PRODUKTIVITU A NÁVRATNOST INVESTIC SE SLUŽBAMI HP CAREPACK
  Služby HP Care Pack rozšiřují standardní záruku HP zařízení a umožní vám zvolit si reakční časy, okna pokrytí a časové úseky odpovídající specifickým pracovním požadavkům.

  Více

VMware vSphere

Index

VMware vSphere postavená na základě ESXi hypervizorech, představuje základ pro výstavbu spolehlivé a dynamické infrastruktury informačních technologií. Tyto v produkčním nasazení ověřené hypervizory s rozhodujícím podílem na trhu abstrahují prostředky procesorů, paměti, úložišť a sítě do podoby virtuálních strojů, ve kterých lze bez nutnosti úprav provozovat operační systém a aplikace. VMware ESXi je nejčastěji nasazovaným hypervizorem, který přináší spolehlivost a výkon na nejvyšší úrovni.

VMware ESXi dále zvyšuje laťku bezpečnosti a spolehlivosti, neboť menší velikost jeho kódu omezuje prostor k útoku i potřebu oprav. Malá velikost a spolehlivost na úrovni hardwaru umožňují systému VMware ESXi integraci do standardních serverů na platformě x86 od předních výrobců, jako jsou Dell, IBM, HP a Fujitsu-Siemens. Při návrhu systému VMware ESXi byl kladen důraz na jednoduchost. Jeho spuštění pomocí nabídek a automatická konfigurace jsou nejsnazším způsobem, jak začít s virtualizací VMware.

WMware vSphere


Předchozí Další »


hp enterprise logohp inc logovmware-logo Lenovo logo kyocera logo cisco-logo avast-logo veeam logo microsoft-logo oracle-logo redhat-logo symantec-logo sticky-password-logoKaspersky