hp header

Nadstandardní servisní služby a záruční podmínky – HP CarePack

Nečekejte až se Vaše tiskárna, notebook, server porouchá a kupte záruku již nyní. Předejdete tak možným nepříjemnostem a hektickým dočasným řešením.

Je pro Vás důležitá odezva a rychlost vyřešení problému s Vaším zařízením? Nedokážete si představit fungovat bez notebooku, tiskárny, serveru? Cestujete často s notebookem? Je velká pravděpodobnost, že může dojít nečekanou nehodu k pádu, či jinému poškození? Standardní záruka Hewlett-Packard je často omezená ale lze ji vylepšit pořízením služby tzv. HP CarePack.

HP Care Pack můžete zakoupit k novému produktu (nejpozději však 180 dní od koupi produktu) jenž Vám zaručuje update standardních záručních podmínek - prodloužení záruční doby na 3-5 let s opravou přímo u zákazníka, garantovaná doba odezvy.

Dle množství zakoupených Care Packů pak HP a často pak i my jako servisní partner, zabezpečujeme sklad nejdůležitějších náhradních dílů na použití opravy.

Pro zařízení, kterým záruka končí lze zakoupit HP Post Waranty Carepack (nejpozději však 30 dní po skončení záruky produktu), kterým prodloužíte záruku o další období (1-2 roky).

Zákazníci využívající HP CarePack mají přednostní řešení při nahlášení problémů, poruch nebo závad. Neváhejte a informujte se na aktuální možnosti a ceny.

V případě potřeby lze sjednat nadstandardní servis dle požadavků zákazníka, modelů a množství servisovaných zařízení, odezva a čas na vyřešení problému, případně možnost dočasného řešení, např. formou zapůjčení alternativního zařízení.

Pokud si nevíte rady s výběrem HP Care Packu pro Vaše zařízení, vyplňte následující formulář nebo kontaktujte naše obchodní oddělení telefonicky na čísle +420 274005111.

Uveďte název zařízení (např. EliteBook 8470, Deskjet 5525, DL360e G8 ad.)
Uveďte produktové číslo zařízení. Naleznete jej na štítku zařízení spolu se sériovým číslem (např. 683946-425, CD644A#B19, E9Y70EA#BCM ad.)
Zadejte sériové číslo (SN) zařízení. Naleznete jej na štítku, většinou společně s Part Number (PN)
Napište Váš požadavek na záruku. (Např. požaduji opravu do druhého dne apd.).
Pokud neuvedete žádný požadavek, automaticky Vám nabídneme nejnižší možnou záruku.