Portfolio & služby

Jsme připraveni vám pomoci s jakýmkoliv projektem.

Objevte širokou škálu našich služeb a zjistěte, na jakých projektech jsme se podíleli.

Naše služby

Jsme spolehlivým partnerem v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Profesionální přístup a vysoká odbornost našich specialistů jsou zárukou kvality námi nabízených služeb.

Návrhy datových center

Připravujeme návrhy datových center, včetně DR řešení, zálohování a archivace.

Navrhujeme a implementujeme datová centra, která jsou odolná vůči výpadkům. Architekturu navrhujeme jako flexibilní s dostatečným výkonem, redundancí a kapacitou, kterou je bez problémů možné dle potřeby rozšířit. Návrhy mimo jiné vždy obsahují redundantní komponenty jako napájení, chlazení, síťové připojení a další komponenty.

Virtualizace

Pomocí virtualizace na platformě VMware vytváříme efektivní a výkonná řešení ICT infrastruktury.

Dodáváme řešení virtualizace desktopů, serverů, úložišť i sítí, snižující počty potřebných fyzických zařízení a tím i celkové náklady na provoz a údržbu. Díky návrhu našich specialistů tak může zákazník optimálně využít stávající nebo nově pořizované prostředky.

Dodávky a implementace HW a SW

Dodáváme a implementujeme HW i SW od předních světových výrobců, jakými jsou HPE, DELL, Lenovo, VMware, Microsoft, VEEAM a další.

Nabízíme kompletní HW i SW portfolio. Od nejmenších komponent typu notebook až po velké diskové nebo zálohovací systémy. Naši specializovaní technici dodají a nainstalují hardware a software přímo u vás a zároveň proškolí uživatele nebo správce zařízení.

Správa a rozvoj ICT

Realizujeme komplexní správu celého ICT prostředí, včetně monitoringu, reportingu a návrhů na budoucí rozvoj.

Zajišťujeme komplexní správu stávajícího ICT prostředí, včetně podpory uživatelů. Pomáháme s návrhem a zaváděním nových technologií, softwaru i hardwaru. Spolupracujeme na stanovení strategie a cílů pro rozvoj ICT. Doporučujeme a nastavujeme pravidla pro zajištění bezpečnosti a dodržování předpisů.

Servisní středisko HP a HPE

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis celého portfolia Hewlett Packard Enterprise a HP Inc.

Jakožto autorizovaný servisní partner společnosti HPE a HP Inc., zajišťujeme záruční i pozáruční opravy zařízení. Kvalita servisních služeb je garantována dlouholetými zkušenostmi našich servisních techniků. Všichni naši technici jsou držiteli servisních certifikací pro dané zaměření a specializaci. Servis provádíme jak na naší pobočce, tak i přímo u zákazníka.

Antivirová řešení

Nabízíme řešení ochrany mobilních zařízení, stanic i podnikových sítí postavené na produktech avast!

Dodáváme, instalujeme a konfigurujeme řešení jak pro jednotlivé uživatele, tak pro korporátní systémy. Produkty, které nabízíme, nejsou pouze AV řešeními, ale jedná se o komplexní bezpečnostní programy, které slouží k vyhledávání, detekci, blokování a odstraňování kybernetických hrozeb. Tyto programy chrání vaše zařízení před počítačovými viry, malwarem a dalšími škodlivými kódy.

Jsme připraveni na každou výzvu.

Podíleli jsme se na řadě různorodých projektů a podařilo se nám navázat spolupráci hned s několika významnými partnery. Nabídneme vám 30 let našich zkušeností a řešení, se kterým budete spokojení.

Portfolio

Seznamte se s našimi partnery.

Kvalitní spolupráce s našimi dodavateli je pro nás velice důležitá. Máme navázány velmi úzké vztahy s výrobci technologií a jsme držiteli mnoha jejich certifikací.